Аюрведические препараты
Кофрем    (Cofrem)


Склад:кожні 10 мл сиропу містять водний екстракт лікарських рослин: Санктум звичайний (листя) - 100 мг. Солодка гладка (корінь) - 60 мг. Вазика антидіуретична (корінь) - 60 мг. Куркума довга (кореневище) - 30 мг. Береліка термінальна (плоди) - 30 мг. Зінгіберен лікарський (кореневище) - 20 мг. Перець водяний (плоди) - 10мг. Тілофлора астматична (корінь та листя)- 10 мг. Ментол- 5 мг. Допоміжні речовини: бронідіол, гліцерин, глюкоза,кислота лимонна, натрію бензоат, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен,натрію хлорид, сахароза, смола акації, сорбітол, смакова речовина (сінгапурський ананас), барвники (бриліантовий синій та тартразин жовтий), вода очищена.
Фармакотерапевтична група: Засоби, що застосовуються при кашлю та застудних захворюваннях. Комбінований препарат з лікарських рослин.
Фармакологічні властивості. Препарат має бронхолітичну, муколітичну,відхаркувальну та протизапальну дії; пом’якшує кашель та заспокійливо впливаєна подразнену слизову оболонку верхніх дихальних шляхів. Не містить спирту,снодійних і наркотичних речовин.
Показання для застосування. Рослинний сироп від кашлю КОФРЕМ застосовується для симптоматичної терапії при захворюваннях дихальних шляхів, що супроводжуютьсякашлем з густим мокротинням, яке тяжко відхаркується:
- гострі і хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів (гостріреспіраторні захворювання, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт);
- пневмонії (у комплексі з антибактеріальним лікуванням);
- хронічні захворювання дихальних шляхів, включаючи хронічний бронхіткурців;
- при професійному “лекторському” ларингіті;
- при механічному подразненні слизової оболонки верхніх дихальних шляхів.
Спосіб застосування та дози. : Дітям від 3 до 5 років по 1/2 чайної ложки сиропу (2,5 мл) 3–4 рази на день; від 6 до 14 років – по 1/2 – 1 чайній ложці сиропу (2,5 - 5 мл) 3 – 4 рази надень. Дорослим та дітям старше 14 років: по 1-2 чайні ложки (5-10 мл) 3 – 4 рази надень. Перед використанням збовтати!.
Протипоказання.Препарат протипоказаний у разі підвищеної чутливості до одного з компонентів препарату. Оскільки до складу препарату входить ментол,він протипоказан дітям віком до 3 років.
Умови та термін зберігання. Зберігати в прохолодному, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 5 років.

 

Проверить аттестат

.::2005-2011 Dabur ©::.